içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Hayat Şarkısı Reytinglerde Ön Sırada

Sevilen dizi çekimlerinde gösterilen özen ve oyuncularının yüksek performansının karşılığını reytinglerde buluyor

Hayat Şarkısı Reytinglerde Ön Sırada
Haberi Sesli Dinle

Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı” genel reytinglerde ilk 3 sıradan aşağı inmezken, diziler arasında başa güreşiyor.

 

Kanal D’nin Most Production’a yaptırdığı, yapımcılığını Gül Oğuz’un, yönetmenliğini ise Cem Karcı’nın yaptığı ve yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören dizisi ”Hayat Şarkısı” kadrosunda şu oyuncular bulunuyor;

 

Ahmet Mümtaz Taylan: Cevher Holding’in sahibi Bayram Cevher’i oynayan usta oyuncu rolünün hakkını verdiği gibi seyirci tarafından da büyük ilgi görüyor.

 

Burcu Biricik:  Evin deli dolu gelini Hülya’yı canlandıran Burcu Biricik her bölüm giydiği kıyafetlerin de moda olmasını sağlıyor.

 

Birkan Sokullu: Evin küçük oğlu Kerim rolünde Birkan Sokullu oyunculuğu ve yakışıklılığı ile genç kızların gözdesi

 

Tayanç Ayaydın:  Evin büyük oğlu Hüseyin rolündeki oyuncu  rolünü o kadar benimsemiş durumda ki seyirci de bunu hissediyor.

 

Olgun Toker: Almancı Mahir rolünde Olgun Toker seyirciyi ekrana kilitleyen oyunculardan birisi olarak alkışı hak ediyor.

 

Seray Gözler:  Evin hanımı Süheyla Cevher rolü ile seyircinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

 

Deniz Hamzaoğlu:  Yarım akıllı Kaya’yı oynayan oyuncu parmak ısırtıyor.

 

Dizin diğer oyuncuları ise; Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder (Aysel), Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç (Küçük Nilay)

Tarih: 25-05-2016

FACEBOOK YORUM
Yorum