içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

PROGRAM

Beyaz ekranların sevgili izleyicileri bu programdaki kişilerin gerçek kişi ve kurumlarla herhangi bir ilgisi kesinlikle bulunmamaktadır. Anlatılanlar sadece ve sadece sahte olaylardır. Bu programda anlatılanların kesinlikle denenmemesi veya taklidinin yapılmaması tarafımızca önerilir. Aksi takdirde doğacak olan sorunlardan başta yazar olmak üzere bilgisayar, klavye, mause ve yazarın büyük ve muhteşem beyni kesinlikle sorumlu tutulamaz. Etkilenmeye müsait bir psikolojiniz varsa veyahut hamile iseniz işiniz yoksa boşanmışsanız zaten bilinmeyen bir nedenden dolayı depresyonda iseniz bu programı kesinlikle okumamanızı ben muhteşem yazar tavsiye ediyorum. Okuyanlar baş ağrısı mutsuzluk iştahsızlık endorfin salınımında azalma gibi şikayetler ile karşılaşabilirler. Lütfen uyarıyı okuyarak devam ediniz.

-Bayanlaaaaarrr ve Baylaar; kızlaaarr ve oğlanlaarr! Ulu Yazar Evreninin sınırlı sürede yaşayan sevgili vatandaşları. Ben Sunucuuu! Ben ve nadide ekibim ’Şiddet Molası’ adlı program ile ilk defa sizlerin karşısındayız. Sizlere en iyisini sunmak bizim görevimiz. Lütfen sizler için yapılmış büyük ve rahat koltuklara oturun şov birazdan başlayacak.

Büyük kırmızı perdenin önüne giden Sunucu konuşmasını elindeki kartlara bakarak sürdürüyordu.

-Öncelikle bize burada bulunma fırsatını veren Sayın Yazara saygılarımı iletiyorum. Barış sizinle olsun Sayın Yazar.

-Ve barış sizinle olsun. diye bir ses duyuldu belli belirsiz.

Sunucu :”Perdeleeerrrrr!”diye bağırdı.

O bağırır bağırmaz parlak kırmızıdan olan perdeler ip ve tahta sesleri eşliğinde açıldı.

Sahne kaliteli siyah tahtalarla döşenmişti. Üzerlerine vernik sürüldüğü çok uzaklardan dahi belli olan tahtalar çok parlaktı. Tahtalar açık siyah gibi bir renkteydi. Ve etkileyici göründüklerini söylememek elde değildi.

-İşteeee yarışmacılarımız burada dokuz farklı yarışmacımız var dolayısıyla dokuz farklı insanla beraberiz. Bu yarışmacıların hepsi Ulu Yazar Çirkinlik Mahkemesi tarafından yargılandılar ve ne mutlu ki suçlu bulundular. Suçları arasında yazara hakaret yazarın yaşadığı evrene aykırılık ve en ağır suç olan masumluk vaarrr! Dilerseniz onları tanıyalım. Demeyi çok isterdim lakin yazarımız her bölümde sadece bir tanesini tanıtacak. Bu bölümün mahkumu ilginç bir yerden gelmiyor ama hikayesi ilginç galiba. Lütfen öne çık!

Büyük bir spot sesi elleri arkadan bağlanmış bir gence vurdu.

-Evvet genç adam lütfen yanıma gel.

Genç büyük bir şaşkınlık ve spot ışığının gözlerini kamaştırmasıyla birleşen bir yüz ifadesiyle Sunucu’nun yanına yavaşça geldi.

-Lütfen bizlere kendini tanıt adın nedir?

-Adım Mustafa. dedi genç korkarak.

-Peki Mustafa kaç yaşındasın?

-On yedi dedi Mustafa.

-On yedi yaşındaaaa!diye bağırdı yazar. Kalabalıktan kısa süreliğine büyük bir alkış yükseldi.

-Bize daha çok şey anlat Mustafa ailen kimdir hobilerin var mı? Hayattaki en büyük hedefin bu gibi şeyleri öğrenmek istiyoruz.

-Umm annem sınıf annesi babam da “ Kuyumcu” adlı kuyumcunun hasbehas sahibi. Hobilerim yok. Çünkü ders çalışıyorum. Hayattaki en büyük hedefim iyi bir üniversiteye gidip az çalışıp çok yatmak rahat yaşamak.

-Siz de duydunuz değil mi? Üniversite hayali varmış. Söyle bakalım Mustafa çalışkan mısın? Dershaneye gidiyor musun gidiyorsan orada başarıların var mı hadi ama kalabalık merak ediyooorrrr!

-Dershanede ilk üçteyim aynı zamanda fen bölümü öğrencisiyim. dedi Mustafa.

Kalabalıktan genelde hüzünlü bir hikaye anlatıldığında anlatan kişiye sempati duyulduğunu çok sembolik ve açık olarak belli eden bir HAUUUUIIII! Sesi yükseldi.

-Pekala Mustafa buraya çıkmandaki nedeni biliyor musun suçunu biliyor musun?

-Hayır ben birşey yapmadım. Suçum yok ben kenarda dersimi çalıştım kimseye bulaşmadım neden bir suçum olsun ki. dedi Mustafa zafer kazanmış ve kendinden oldukça emin bir edayla.

-Ah tabiki sayın Yazar ona suçlarını sayacağım dedi Sunucu

-Dikkatini ver ufaklık suçların birdaha tekrar edilmeyecek. İşte suçların: Öğrenim görülürken diğer öğrencileri rencide eder derecede derse katılmak. Sigara içmek. İyi bir öğrenci olduğun halde küçük hayallere kapılmak. Çok biliyorum ve asla hata yapmam edasında olmak ki bu evrende çok büyük bir suçtur. Çalışkan olup tembellerle alay etmek. Öğlen yemeklerinde sosisli yemek. Kızlarla konuşurken zeki ve kendini beğenmiş bir edayla konuşmak. Kızlarla konuşmak ve son olarak en büyük ve en önemli suçun: ”masum olmak.”

-Evet düşüncelerini alalım masum olduğun için burdasın.

-Bana ne yapacaksınız dedim ya hiçbir şey yapmadım bana birşey yapamazsınız dedi Mustafa kendinden emin bir şekilde.

-Kendinden emin olması yazarımızı öfkeden deliye döndürdü. dedi Sunucu.

“ÖLDÜR!” Diye çok yüksek bir ses duyuldu.

Sunucu bir anda elinde beliriveren büyük kıvrımlı hançeri havaya kaldırdı.

-Yazar için öldür! Diye bağırdı.

İki iri adam Mustafayı bir anda yere yatırdı. Zavallıcık yerde kımıldanmaya çalışıyordu.Ağlayarak soğuk terler döküyordu. Ölmemek için yalvarıyordu. Sunucu Mustafanın omurgasını bıçağıyla deşmeye başladı. Bütün seyirciler coşku ve heyecan içinde olayı izliyorlardı. Mustafanın iğrenç sıska vücudundan kanlar fışkırıyordu. Sunucu yüzüne sıçrayanları diliyle yalayarak temizliyor ve Mustafanın omurgasının görünmeye başlayan kemiklerini bıçağıyla birbirinden ayırmaya çalışıyordu.En sonunda kalabalıktan çok yüksek alkış gelmesine neden olarak omurga büyük bir çatırtıyla ikiye ayrıldı.Çatırdama sesini bunu okuyan herkes duydu ve aklında canlandırdı. Omurga ikiye ayrılınca Sunucu omurga deşmekten yorulmuş bir halde ancak gülümseyerek nitekim bu yorulmaya önem vermeyerek:

-Yüzünü çevirin lütfeeeennn! diye bağırdı.Bu bağrışı aslında nazik bir bağırıştı. Çünkü bağırırken aslında ellerini şov ihtiva edecek şekilde yanlara açmış ve olabildiğince gülen suratıyla seyircilere bakmıştı. Mustafanın morarmış kanlı yer yer mavileşmiş suratı seyircilere ve herşeyi Yazara gösteren kameraya döndü.

Sunucu, bıçağını Mustafanın alnına sert ve birbiri ardına durmaksızın gelen hamlelerle aynı zaman da gülerek indirmeye başladı. Darbelere birbiri ardına hızlanıyor ve sertleşiyordu. Kafatasını delmeye çalışan bıçak gittikçe daha derine saplanıyordu. Yaklaşık iki yüz bıçak darbesinden sonra Sunucu Mustafa’nın makarna süzgecine dönmüş kafasını bıçakla kesti. Ve Mustafa’nın kalan birkaç parça saçından ve delinmiş deliklerden parmaklarını geçirerek sanki bir bowling topunu havada tutar gibi tuttu.Ve bağırdı.

“Suç giderildi sevgili yazar evreni vatandaşları!”

Sunucu parmaklarında kalan son kan damlalarını yalarken nefes nefese bir şekilde mikrofonu aldı.

-Evvveeeettt sevgili yazar evreni vatandaşları ve gerçek dünyadan bizi izleyen gerçek insanlar. Burada neler olduğunu anladınız mı? Yarın işe okula yada dükkanınıza gittiğinizde olan biteni düşünecek misiniz? Aklınıza herhangi birşey geliyor mu? Sizler bizim neden masum bir insanı çok ama çok ve gerçekten çok kötü, acılı ve yine siz göre gerçekten hakedilmemiş bir ölümle cezalandırdığımızı merak ediyor musunuz? Bizi izlemeye devam edin umarım programımız boyunca bu sorulara cevap bulacaksınız.

-Evveet sevgili izleyenler sizlerle “Şiddet Molası” adlı programımızın ilk bölümünde beraberdik sizleri eğlendirebildiysek ne mutlu bize hoşçakalın ve unutmayın sıradaki siz olabilirsiniz.

Ulu Yazara Selam olsun adlı şarkı çalmaya başladı.Yazarın ve Sunucunun neler giydiğini gösteren marka reklamları eğlenceli ve olabildiğince hızlı bir şekilde ekrandan geçiyordu.

 

Bu yazı 636 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum